پرسش و پاسخ

کاربر گرامی،
توجه داشته باشید آلوخ مستقل مدیریت می شود و ارتباطی با دانشگاه پیام نور ندارد لذا به سوالات درسی و دانشگاهی پاسخی داده نمی شود و تنها پیرامون مسائل مربوط به وب سایت در خدمت شما هستیم.
چنانچه سوال شما در لیست زیر نبود از بخش پشتیبانی با ما ارتباط برقرار نمایید.


خیر. آلوخ هیچگونه ارتباطی با این دانشگاه نداشته و کاملاً مستقل اداره می گردد.
آلوخ از سال ۹۲ شروع به فعالیت کرد و همواره در این سال ها نامی آشنا برای دانشجویان عزیز بوده و هست. هم اکنون آلوخ بیش از ۸۰ درصد نمونه سوالات را رایگان در اختیار دانشویان قرار داده و حتی بسیاری از دانشجویان نیاز به پرداخت هزینه هم ندارند!
تمامی موارد در قسمت آموزش توضیح داده شده است. اگر بعد از مطالعه این بخش مشکلتان رفع نشد به بخش پشتیبانی مراجعه نمایید
به هیچ نرم افزاری! فقط سایت را باز کنید و لذت ببرید!
ابتدا وارد اکانت کاربری خود شده و سپس به صفحه ویرایش اطلاعات کاربری مراجعه و مشخصات خود را تغییر دهید. شماره موبایل به عنوان شناسه کاربری شما تلقی شده و قابل تغییر نمی باشد، پس در وارد کردن آن از همان ابتدا دقت لازم را داشته باشید.
چنانچه رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید می‌توانید با مراجعه به صفحه بازیابی رمز نسبت به تغییر آن اقدام بفرمایید. رمز جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
با عضویت در آلوخ می توانید از ویژگی اطلاعیه ها که به منظور ارتباط سریع مدیریت با کاربران تعبیه شده استفاده نمایید. با بروز شدن سوالات شما را به سادگی آگاه خواهیم کرد. حتما در کانال تلگرامی و اینستاگرام آلوخ عضو شوید.
بالا
keyboard_arrow_up

فرستادن بازخورد

feedback
refresh تازه‌سازی تصویر
بازگشت

ما از انتقادات و پیشنهادات شما برای تکمیل مسائل فنی و بهبود خدمات با توجه به خط مشی رازداری و شرایط خدمات استفاده خواهیم کرد. نظرات شما به ما کمک می‌کند تا دید بهتری نسبت به محصول خود داشته باشیم ...

warning نام مرورگر شما و نسخه آن ذخیره می‌گردد.
feedback بازخورد