آموزش

با سلام و درود خدمت شما کاربر گرامی
شما در یکی از کاملترین آرشیو های گردآوری شده نمونه سوالات پیام نور هستید، چیزی که آلوخ را از وب سایت های مشابه متمایز می سازد ارائه ۸۰ درصد خدمات بصورت کاملا رایگان و قابلیت خواندن و نمایش نمونه سوالات در درون وب سایت با آرشیو و نمایش منظم فایهاست. زیرا دانلود و نگهداری حجم عظیمی از فایل ها از هر درس و ذخیره آنها سردرگمی هایی برای کاربران ایجاد میکرد که این مورد در آلوخ وجود ندارد! (البته همانند سایر سایتها نیز میتوانید نمونه سوالات تان را دانلود هم کنید و این مورد کامل در اختیار شماست).
در ادامه یک گذر سریع به نحوه استفاده از آلوخ و دریافت نمونه سوالات خواهیم داشت.

بعد از ثبت نام در سایت با صفحه ای همانند تصویر زیر روبرو می شوید:

panel_user_alookh

 1. در هر قسمت از سایت باشید با کلیک روی این دکمه وارد صفحه کاربری نمایش داده شده در تصویر بالا می شوید.
 2. از این قسمت با وارد کردن کد درس یا نام درس یا رشته میتوانید دسترسی سریعتری به دروس داشته باشید.
 3. بعد از ثبت نام سریعا از صفحه مشخصات کاربری رشته و مشخصات خود را تکمیل کنید تا در ورود های بعدی فقط دروس مربوط به شما نمایش داده شود.
 4. مقدار اعتبار باقی مانده پنل شما
 5. مشاهده نمونه سوالات رشته شما
 6. ی
 7. سوابق خرید های قبلی شما 
 8. سوابق دانلود هایی که از دروس تا کنون انجام داده اید
 9. خرید شارژ پنل
 10. ارسال پیام پشتیبانی 
 11. اطلاعیه های مدیریتی که برای شما ارسال می شود
 12. ویرایش مشخصات ثبت نامی و دانشجویی شما 

فایل های رایگان و اشتراکی:
۸۰ درصد نمونه سوالات و پاسخنامه ها در آلوخ کاملا رایگان بدون هیچ پیش شرطی در اختیار شماست!!! و تنها ۲۰ درصد از فایل ها شامل هزینه می باشد. در هر درس فایل های اشتراکی با رنگ نارنجی و فایل های رایگان با رنگ آبی مشخص شده اند. (مانند تصویر زیر)

free_blue2

با کلیک روی هر کدام از نیمسال ها میتوانید فایل سوال یا پاسخنامه تستی یا تشریحی را مشاهده و روی آن کلیک کنید. در بخش بعدی با تصویر زیر روبرو خواهید شد:

اگر سایت را با کامپیوتر باز کرده باشید تصویر زیر را میبینید:
pdf_viwer1
اگر سایت را با گوشی موبایلتان باز کرده باشید تصویر زیر را می بینید:

panel_mobile1

به شماره های روی تصویر بالا توجه کنید:
 1. در این قسمت میتوانید نیمسال و سوالات و پاسخنامه ها را به ترتیب مشاهده کنید با هر کلیک روی سوال یا پاسخنامه نیمسال مربوطه نمایش داده می شود. نیمسال های زرد رنگ، تنها پس از پرداخت باز می شوند و باقی نیمسال های بصورت رایگان همیشه در دسترس شما عزیزان هستند.
 2. با کلیک روی این قسمت میتوانید فایلی که در صفحه باز است را بصورت یک فایل PDF دانلود کنید.
 3. با کلیک روی این قسمت میتوانید فایلی که در صفحه باز است را پرینت بگیرید. (کاربردی برای کافی نت ها)


سه نوع سطح دسترسی در آلوخ برای کاربران تعریف شده است:

charge_alookh1


 1. کاربر عادی: در این حالت بدون هیچ عضویتی میتوانید از ۸۰ درصد سوالات بصورت رایگان استفاده کنید و برای باز شدن فایل های اشتراکی نیز تنها با پرداخت ۸۰۰ تومان برای هر درس، از فایل های مربوطه استفاده کنید. توجه کنید که در این حالت تنها ۲۴ ساعت میتوانید از طریق لینکی که برایتان ایمیل می شود، قفل فایل های اشتراکی را باز کنید و در این مدت باید فایل ها را دانلود نمایید و در مراجعات بعدی از طریق فایل های ذخیره شده در کامپیوتر یا گوشی موبایلتان به فایل های مربوطه دسترسی پیدا کنید.
 2. اشتراک دانشجویی: اگر نیاز به دانلود و دریافت چندین درس مختلف دارید و نمیخواهید بی جهت فایل های PDF را ذخیره کرده و هر بار ده ها فایل PDf را برای مرور سوالات باز کنید و بین آنها جابجا شوید حتما اشتراک دانشجویی را انتخاب و به نسبت نیازتان سکه خرید کنید. برای باز شدن فایل های اشتراکی هر درس تنها ۳ سکه از اعتبار شما کسر می گردد و دسترسی به فایل های اشتراکی خرید شده بر عکس حالت شماره ۱ (کاربر عادی) نامحدود خواهد بود.
 3. کافی نت/انتشارات: این حالت مناسب کافی نت ها یا انتشاراتی هایی است که نیاز به دانلود و دریافت تعداد زیادی فایل دارند. در این حالت تنها با پرداخت ۱۰۰ هزار تومان امکان دسترسی به تمام فایل های اشتراکی به مدت یک ترم بصورت نامحدود برای این عزیزان میسر خواهد بود.

اگر سوالی داشتید حتما در بخش پشتیبانی تیکت ارسال بفرمایید.

بالا
keyboard_arrow_up

فرستادن بازخورد

feedback
refresh تازه‌سازی تصویر
بازگشت

ما از انتقادات و پیشنهادات شما برای تکمیل مسائل فنی و بهبود خدمات با توجه به خط مشی رازداری و شرایط خدمات استفاده خواهیم کرد. نظرات شما به ما کمک می‌کند تا دید بهتری نسبت به محصول خود داشته باشیم ...

warning نام مرورگر شما و نسخه آن ذخیره می‌گردد.
feedback بازخورد