درباره ما

هدف از تاسیس آلوخ کمک به آشنایی دانشجویان تمامی رشته های دانشگاه پیام نور به نحوه طراحی سوالات پایان ترم ها می باشد لذا دانشجویان عزیز در ایام امتحانات وقت گرانبهای خود را بیهوده برای یافتن پاسخ سوالات تلف نخواهند کرد. لازم به ذکر است که پاسخنامه ها با اندکی تاخیر در سایت قرار میگیرند زیرا تهیه و دسته بندی چندین هزار پاسخنامه کاری بسیار زمان بر می باشد.

ممکن است تعدادی از دروس پاسخ نامه های بعضی از ترم های تحصیلی را نداشته باشند ما نهایت سعی خود را برای تهیه پاسخنامه این ترم ها خواهیم کرد اما با یک محاسبه کوچک متوجه خواهید شد که تهیه و تنظیم بیش از ده هزار فایل سوال و پاسخنامه چقدر مشکل خواهد بود. دانشجویان عزیز به آلوخ فرصت دهید، تا تکمیل شدن دروس و فایل ها شکیبا باشید.

آلوخ در نظر دارد که سوالات هر ترم را با دسته بندی های منظم و به صورت ترم به ترم برای دانشجویان قرار دهد. ویژگی متمایز این سایت از سایت های مشابه وجود دسته های میکرو طبقه بندی شده از نمونه سوالات پیام نور می باشد. در آینده نه چندان دور سوالات کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور نیز بر روی سایت قرار داده خواهد شد تا این عزیزان از پرداخت هزینه های گزاف بابت تهیه این نمونه سوالات معاف شوند.

سوالات هر ترم بعد از پایان امتحانات به تدریج در سایت قرار خواهند گرفت، برای جلوگیری از بازدید های تکراری و بیهوده برای بررسی اضافه شدن سوالات ترم جدید بعد از بروزرسانی سوالات هر ترم پیامکی برای شما ارسال خواهد شد تا از تکمیل سوالات رشته خود با خبر گردید.

به امید نقش بستن لبخند رضایت بر لبان شما دانشجویان عزیز.

بالا
keyboard_arrow_up

فرستادن بازخورد

feedback
refresh تازه‌سازی تصویر
بازگشت

ما از انتقادات و پیشنهادات شما برای تکمیل مسائل فنی و بهبود خدمات با توجه به خط مشی رازداری و شرایط خدمات استفاده خواهیم کرد. نظرات شما به ما کمک می‌کند تا دید بهتری نسبت به محصول خود داشته باشیم ...

warning نام مرورگر شما و نسخه آن ذخیره می‌گردد.
feedback بازخورد