تغییرات در دستورالعمل ترم تابستان ۱۴۰۳

access_time person توسط فاطمه پورذبیح

تغییرات در دستورالعمل ترم تابستان ۱۴۰۳

احتراما، به استحضار می‌رساند پیرو نامه شماره ۳/۴۹۲۵ د مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ در خصوص دستورالعمل ثبت‌نام و انتخاب واحد دوره تابستان ۱۴۰۳_۱۴۰۲، موارد اصلاحی به شرح زیر اعلام می‌گردد:

۱ دروس قابل ارائه در دوره تابستانی دروس کاملا نظری و دارای منبع درسی نیم‌سال ۶ و بالاتر مقطع کارشناسی پیوسته.

۲️سقف تعداد واحد انتخابی برای دانشجویان مقطع کارشناسی ۹ واحد (با احتساب دروس معارف اسلامی و حامیم) است. قابل ذکر است سقف تعداد واحد انتخابی برای دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی سال ۱۴۰۲ و بعد از آن نیز ۹ واحد و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۲ و بعد از آن ۸ واحد می‌باشد.

۳️ دانشجویان مقطع کارشناسی که با حداکثر ۹ واحد درسی (با عنایت مقررات اخذ فقط یک درس معارف) دانش آموخته می‌شوند، در صورت عدم ارائه دروس در دانشگاه می‌توانند دروس مورد نظر را در سایر دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت مهمان اخذ و بگذرانند‌. لازم است مرکز/واحد ذیربط قبل از موافقت، نسبت به بررسی سرفصل دروس و اطمینان از واحدهای باقی‌مانده دقت لازم را به عمل آورید.
 امکان درخواست مهمانی ترم تابستان دانشگاه پیام نور تا ۳۱ خردادماه در سامانه جامع گلستان مقدور می باشد


برای فرستادن دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخ به دیدگاه
دیدگاه های بیشتر
شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.
بالا
keyboard_arrow_up

فرستادن بازخورد

feedback
refresh تازه‌سازی تصویر
بازگشت

ما از انتقادات و پیشنهادات شما برای تکمیل مسائل فنی و بهبود خدمات با توجه به خط مشی رازداری و شرایط خدمات استفاده خواهیم کرد. نظرات شما به ما کمک می‌کند تا دید بهتری نسبت به محصول خود داشته باشیم ...

warning نام مرورگر شما و نسخه آن ذخیره می‌گردد.
feedback بازخورد