کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳ منتشر شد

access_time person توسط فاطمه پورذبیح

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳ از امروز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۲ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور در این لینک در اختیار داوطلبان قرار گرفته است. داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳ لازم است پس از دریافت کارت آزمون از سایت سازمان سنجش کشور نسبت به کنترل محتوای کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.
ضمن اینکه با توجه به برگزاری کنکور کارشناسی ارشد در رشته های شناور، داوطلبانی که در دو گروه از رشته ها شرکت کرده اند ملزم هستند دو کارت ورود به جلسه دریافت کنند. با توجه به دریافت اطلاعات شناسنامه‌ای متقاضیان از سامانه ثبت احوال، امکان ویرایش اطلاعات شناسنامه‌ای وجود ندارد.
لذا چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۳، ۴، ۵ و ۶ کارت شرکت در آزمون وجود دارد ضروری است موارد مغایرت را از اداره ثبت احوال منطقه سکونت پیگیری کنند. همچنین چنانچه در رابطه با بند معلولیت اختلافی مشاهده می‌شود، ضروری است داوطلب در یکی از روزهای چهارشنبه ۲ اسفند و پنجشنبه ۳ اسفند از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۷ به نماینده سازمان سنجش مستقر در واحد رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند. در صورتی که داوطلب در رابطه‌ با سایر مندرجات‌ کارت شرکت در آزمون از جمله نام رشته تحصیلی، نام محل تحصیل و معدل دوره کارشناسی با توجه‌ به‌ ثبت‌نام انجام شده اشکالی‌ مشاهده‌ کرد باید جهت اصلاح مورد یا موارد اعلامشده از ۳۰ بهمن تا ۴ اسفند منحصراً به قسمت ویرایش اطلاعات کارت در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه و موارد مربوط را اصلاح کند.


Untitled
داوطلبان شرکت‌کننده چنانچه متقاضی اعمال بند مربوط به گزینش در رشته‌های دانشگاه پیام‌نور و موسسات غیرانتفاعی هستند، لازم است در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته (در اواخر خرداد ماه سال ۱۴۰۳) در این خصوص طبق اعلام سازمان سنجش اقدام کنند.


برای فرستادن دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخ به دیدگاه
دیدگاه های بیشتر
شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.
بالا
keyboard_arrow_up

فرستادن بازخورد

feedback
refresh تازه‌سازی تصویر
بازگشت

ما از انتقادات و پیشنهادات شما برای تکمیل مسائل فنی و بهبود خدمات با توجه به خط مشی رازداری و شرایط خدمات استفاده خواهیم کرد. نظرات شما به ما کمک می‌کند تا دید بهتری نسبت به محصول خود داشته باشیم ...

warning نام مرورگر شما و نسخه آن ذخیره می‌گردد.
feedback بازخورد