ادغام دانشگاه پیام نور امکان پذیر نیست

access_time person توسط فاطمه پورذبیح

وزارت علوم، مجتبی سلطانی احمدی معاون حقوقی دانشگاه پیام نور در جمع مدیران و همکاران ستادی مازندران ضمن اشاره به اصل آمایش و ساماندهی دانشگاهها گفت: سیاست آمایش دانشگاه‌ها در نظام آموزش عالی یک اصل قطعی است و صرفاً شامل دانشگاه پیام نور نمی‌شود.
سلطانی احمدی ادامه داد: ضمن اعتقاد به اصل اجرای آمایش و چابک‌سازی دانشگاه‌ها، حفظ کرامت و آینده کاریهمکاران اداری و علمی دانشگاه اولویت اول مدیران دانشگاه پیام نور در اجرای آمایش است. وی با تاکید بر عدم امکان اجرای موضوع ادغام دانشگاه گفت: با پیگیری و تدابیر مدیریت دانشگاه پیام نور، موضوع آمایش و بقاء دانشگاه در دستور کار قرار دارد و دانشگاه با ماموریتخاص بعنوان نهادی تاثیر گذار در امر عمومی سازی آموزش عالی در کشور بالنده تر از گذشته انجام وظیفه خواهد کرد. معاون حقوقی دانشگاه پیام نور با اشاره به افزایش و رشد بی نظیر ۱۰۰ درصدی بودجه دانشگاه نسبت به سنوات گذشته تصریح کرد: این امر از خدمات شاخص تیم مدیریتی دانشگاه است که قطعاً منشاء خدمات موثر و ماندگاری در حوزه های مختلف علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی خواهد بود. سلطانی احمدی همچنین با عنوان اخذ و راه اندازی رشته های کاربردی و تقاضا محور دانشگاه گفت: در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بیش از ۴۳۰ عنوان رشته محل جدید در دفترچه راهنمای کنکور سراسری سال جاری درج شد، که این امر نیز از اقدامات ارزشمند دانشگاه پیام نور در راستای تحقق نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه حذف رشته های بدون تقاضا و آمایش رشته های تحصیلی است.


برای فرستادن دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخ به دیدگاه
دیدگاه های بیشتر
شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.
بالا
keyboard_arrow_up

فرستادن بازخورد

feedback
refresh تازه‌سازی تصویر
بازگشت

ما از انتقادات و پیشنهادات شما برای تکمیل مسائل فنی و بهبود خدمات با توجه به خط مشی رازداری و شرایط خدمات استفاده خواهیم کرد. نظرات شما به ما کمک می‌کند تا دید بهتری نسبت به محصول خود داشته باشیم ...

warning نام مرورگر شما و نسخه آن ذخیره می‌گردد.
feedback بازخورد