رئیس دانشگاه پیام نور در پیامی فرارسیدن روز دانشجو را تبریک گفت

access_time person توسط مدیر سایت

پیام رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت روز دانشجو
فرارسیدن ۱۶ آذر، روز دانشجو که یادآور حضور مقتدرانه دانشجویان استکبار ستیز در حماسه های ماندگار ایران اسلامی است، را به تمامی دانشجویان فرهیخته کشور به ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور تبریک عرض می نمایم.
حماسه بزرگ ۱۶ آذر، الگو و نماد جاودان آزادی خواهی  ملت است که با فداکاری و نقش آفرینی موثر دانشجویان و در سایه رهبری و هدایت امام راحل(ره)، در راه مقابله با استبداد و استکبار به ثمر رسید.
بدون شک، نقش بی بدیل دانشجویان به عنوان عناصر اصلی جامعه دانشگاهی در عرصه های مختلف علمی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور بر کسی پوشیده نیست و حضور با بصیرت و پررنگ دانشجویان در تمامی صحنه ها به ویژه کسب موفقیت های بی شمار در مجامع ملی و بین المللی، همواره در حفظ و کیان ارزش های کشور موثر بوده و خواهد بود.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، بار دیگر این روز بزرگ را به دانشجویان کشور تبریک عرض نموده و امیدوارم بتوانیم  در جهت رشد و ارتقای علمی بیشتر گام برداریم.


برای فرستادن دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخ به دیدگاه
دیدگاه های بیشتر
شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.
بالا
keyboard_arrow_up

فرستادن بازخورد

feedback
refresh تازه‌سازی تصویر
بازگشت

ما از انتقادات و پیشنهادات شما برای تکمیل مسائل فنی و بهبود خدمات با توجه به خط مشی رازداری و شرایط خدمات استفاده خواهیم کرد. نظرات شما به ما کمک می‌کند تا دید بهتری نسبت به محصول خود داشته باشیم ...

warning نام مرورگر شما و نسخه آن ذخیره می‌گردد.
feedback بازخورد