ثبت نام بیست و هشتمین جشنواره سراسری دانشجوی نمونه پیام نور

access_time person توسط مدیر سایت

مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور خبر داد:
ثبت نام بیست و هشتمین جشنواره سراسری دانشجوی نمونه سراسری دانشجوی نمونه کشوری از ۲۰ مهر لغایت ۴ آبان ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی، دکتر صفاری نیا گفت: جشنواره دانشجوی نمونه با هدف الگوسازی از دانشجویان نمونه، ترویج فرهنگ علم‌آموزی و پژوهش‌گری ، ارتقای انگیزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی در دانشجویان، تشویق دانشجویان به پرورش همزمان ابعاد متعدد شخصیتشان در حوزه آموزش، پژوهش، فرهنگی و اخلاقی و هدایت دانشجویان برتر به تولید محصولات متنوع علمی-پژوهشی(مقالات، تالیف کتب، طرح‌های پژوهشی و ...) برگزار می شود.
وی  تاکید کرد: با توجه به پتانسیل بسیار خوب دانشجویان دانشگاه پیام نور در حوزه های آموزشی،پژوهشی،فناوری،فرهنگی و ورزشی از مسئولین مراکز و واحدها درخواست می شود در خصوص اجرای درخور این جشنواره در سطح مراکز و واحد ها اطلاع رسانی به موقع و مناسب انجام شود.
مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور تصریح کرد: دانشجویان فرهیخته که در مقطع کارشناسی دارای معدل ۱۶، کارشناسی ارشد ۱۷ و دکتری ۱۷ هستند، از ۲۰ مهر لغایت ۴ آبان ماه سال جاری ، می توانند با مراجعه به سایت http://portal.saorg.ir جهت ثبت نام اقدام نمایند .
دکتر صفاری نیا در پایان افزود: داوری این جشنواری در آذر ماه و مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره دانشجوی نمونه با حضور رئیس محترم جمهور  نیمه اول بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۴۸۵۲۹۹ تماس بگیرید.

منبع: پیام نور

برای فرستادن دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخ به دیدگاه
دیدگاه های بیشتر
شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.
بالا
keyboard_arrow_up

فرستادن بازخورد

feedback
refresh تازه‌سازی تصویر
بازگشت

ما از انتقادات و پیشنهادات شما برای تکمیل مسائل فنی و بهبود خدمات با توجه به خط مشی رازداری و شرایط خدمات استفاده خواهیم کرد. نظرات شما به ما کمک می‌کند تا دید بهتری نسبت به محصول خود داشته باشیم ...

warning نام مرورگر شما و نسخه آن ذخیره می‌گردد.
feedback بازخورد