شهریه دانشجویان میهمان در پیام نور در سال تحصیلی ۹۸

access_time person توسط مدیر سایت

تمامی دانشجویانی که با درخواست آنان در دانشگاه مقصد موافقت شده است می بایست بر اساس مصوبه مربوطه ،  برای تحصیل در آن دانشگاه شهریه خود را با ضرایب بالاتر پرداخت نمایند. این امر باعث اعتراض بسیاری از دانشجویان شده بود. به همین دلیل هیئت امنای مرکزی دانشگاه برای تسهیل در شرایط دانشجویی ، به بررسی مجدد این مصوبه پرداخت.

با بررسی مجدد مسئولین ، این طرح اصلاح شده و ضرایب پرداخت شهریه برای داوطلبان میهمان و انتقالی کاهش یافته است. بر اساس این قانون شهریه دانشجویان میهمان در دانشگاه پیام نور به صورت زیر می باشد:

  1. شهریه متغیر دانشجویانی که در مراکز چهارگانه شهر تهران (دانشگاه های پیام نور تهران شمال ، تهران جنوب ، تهران شرق ، تهران غرب) درخواست میهمانی دائم و یا موقت را دارند با ضریب ۱.۳ محاسبه و دریافت می شود.
  2. شهریه متغیر دانشجویانی که در مراکز استان ها و شهرهای لواسان ، دماوند ، پردیس ، ورامین ، پاکدشت  و ری درخواست میهمانی دائم و یا موقت را دارند با ضریب ۱.۲ محاسبه و دریافت می شود.
  3. شهریه متغیر متقاضیان مهمان موقت یا مهمان دائم از مراکز با نواحی پایین تر به بالاتر به غیر از شهرهای مذکور بند ۱ و ۲ ، بدون ضریب محاسبه و اخذ می گردد.


برای فرستادن دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخ به دیدگاه
دیدگاه های بیشتر
شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.
بالا
keyboard_arrow_up

فرستادن بازخورد

feedback
refresh تازه‌سازی تصویر
بازگشت

ما از انتقادات و پیشنهادات شما برای تکمیل مسائل فنی و بهبود خدمات با توجه به خط مشی رازداری و شرایط خدمات استفاده خواهیم کرد. نظرات شما به ما کمک می‌کند تا دید بهتری نسبت به محصول خود داشته باشیم ...

warning نام مرورگر شما و نسخه آن ذخیره می‌گردد.
feedback بازخورد