وام دانشجویی دانشگاه پیام نوربیش از ۲ برابر می شود

access_time person توسط مدیر سایت

رئیس دانشگاه پیام نور:
وام دانشجویی دانشگاه پیام نوربیش از ۲ برابر می شود/حمایت مجمع خیرین از دانشجویان کم برخوردار
دکتر محمد رضا زمانی با اشاره به اهمیت وام شهریه دانشجویی گفت: هفته آینده  برای تسهیل وام شهریه دانشجویی با یک بانک جدید تفاهم نامه امضاء خواهیم کرد و همچنین در سال تحصیلی جدید وام دانشجویی این دانشگاه بیش از ۲ برابرافزایش خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی، رئیس دانشگاه پیام نور از تشکیل مجمع خیرین خبر داد و گفت: یکی از کارهای خوب این دانشگاه تشکیل مجمع خیرین است که از دانشجویان بی بضاعت حمایت می کند این موضوع در حالی است که دانشجویان دانشگاه پیام نور در سال گذشته حدود ۳۰۰میلیارد ریال وام از منابع مختلف ایجاد شده از طریق دانشگاه دریافت کرده اند.
دکتر زمانی با تاکید بر لزوم رونق تولید در عرصه های دانشگاهی ادامه داد: اگرهمه دانشگاه ها معیار فعالیت وحرکت علمی خود را به مقوله رونق تولید اختصاص دهند به عقیده من نیمی از راه رسیدن به دانشگاه نسل سوم را پشت سر خواهند گذاشت چراکه  نتایج عمده فعالیت های مراکز علمی و دانشگاه ها نه تنها برای خودشان بلکه برای عموم جامعه نیز ملموس خواهد بود.
رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به وجود ۴۹هسته نوآور در ۱۰ مرکز نوآوری گفت : کیفیت و سرعت فعالیت های علمی و پژوهشی این دانشگاه با عملکرد مطلوب۲۲ مرکز رشد و ۱۲۰ هسته فناور و همچنین راه اندازی ۳۹ کارگاه آموزشی در ترویج کارآفرینی افزایش یافته است.
دکتر زمانی ادامه داد: یکی از گام های مثبت دانشگاه پیام نور برای افزایش مهارت آموزی دانشجویان، انعقاد تفاهم نامه های  مختلف و متنوع با نهادهایی مانند : سازمان آموزش فنی و حرفه ای و کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران است.
وی در پایان با بیان اینکه یکی از برنامه های مهم دانشگاه پیام نور رسیدن به دانشگاه نسل سوم است، افزود: گام های خوبی را در حوزه های مهارتی، کارآفرینی و علمی و پژوهشی برداشته ایم که در آینده ای نزدیک نتایج آن می تواند در کمک به نیاز های اساسی کشور موثر باشد.


برای فرستادن دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخ به دیدگاه
دیدگاه های بیشتر
شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.
بالا
keyboard_arrow_up

فرستادن بازخورد

feedback
refresh تازه‌سازی تصویر
بازگشت

ما از انتقادات و پیشنهادات شما برای تکمیل مسائل فنی و بهبود خدمات با توجه به خط مشی رازداری و شرایط خدمات استفاده خواهیم کرد. نظرات شما به ما کمک می‌کند تا دید بهتری نسبت به محصول خود داشته باشیم ...

warning نام مرورگر شما و نسخه آن ذخیره می‌گردد.
feedback بازخورد