آغاز نخستین رویداد تخصصی استارتاپی با موضوع مراقبت و سالمندی از ۲۳ خرداد

access_time person توسط مدیر سایت

رئیس شورای سیاست گذاری استارتاپ های دانشگاه پیام نور از آغاز نخستین رویداد تخصصی استارتاپی با موضوع "مراقبت و سالمندی" در ۲۳خرداد ماه جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی، دکتر کریمی در این خصوص گفت : نخستین رویداد تخصصی استارتاپی با موضوع "مراقبت و سالمندی" از سوی سازمان نظام پرستاری ایران و با همکاری و مشارکت دانشگاه پیام نور و با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری زیست بوم تولید محتوای دیجیتال ابر زندگی و سایر سازمان ها برگزار می شود.
وی با اشاره به محورهای این استارتاپ افزود : سالمندی فعال ، پویا و موفق ، بررسی وضعیت سلامت سالمندان ، ورزش و تحرک سالمندان ، آسایشگاه های مراقبت از سالمندان ، خدمات در منزل ویژه سالمندان ، سالمند و مدیریت مراقبت ، ارتقای سلامت ، آموزش و تبعیت از رژیم دارویی ، غذایی ، ورزشی و توانبخشی سالمندان از محورهای این استارتاپ است.
دکتر کریمی هدف از برگزاری این رویداد استارتاپی را تولید و طراحی وب سایت ، نرم افزار ، بازی های رایانه ای ، اپلیکیشن و سامانه های هوشمند با رویکرد مراقبت و سالمندی عنوان کرد.
گفتنی است، این استارتاپ در روزهای ۲۳ و ۲۴ خردادماه جاری در سازمان مرکزی برگزار می شود.


برای فرستادن دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخ به دیدگاه
دیدگاه های بیشتر
شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.
بالا
keyboard_arrow_up

فرستادن بازخورد

feedback
refresh تازه‌سازی تصویر
بازگشت

ما از انتقادات و پیشنهادات شما برای تکمیل مسائل فنی و بهبود خدمات با توجه به خط مشی رازداری و شرایط خدمات استفاده خواهیم کرد. نظرات شما به ما کمک می‌کند تا دید بهتری نسبت به محصول خود داشته باشیم ...

warning نام مرورگر شما و نسخه آن ذخیره می‌گردد.
feedback بازخورد