امکان شرکت در آزمون جامع دوره دکتری بدون تاییدیه موفقیت در آزمون زبان خارجی

access_time person توسط مدیر سایت

قابل توجه دانشجویان دوره دکتری؛
امکان شرکت در آزمون جامع دوره دکتری بدون تاییدیه موفقیت در آزمون زبان خارجی/ تایید نهایی نمرات آزمون جامع منوط به ارائه گواهی آزمون زبان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه گفت: با توجه به شرایط خاص ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری و یا عدم امکان شرکت دانشجویان در آزمون های زبان خارجی در کشور، طبق مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی مقرر شد کلیه دانشجویان دوره دکتری که تمامی شرایط شرکت در آزمون جامع به غیر از تاییدیه موفقیت در آزمون زبان خارجی را دارند در صورتی که زمان برگزاری آزمون جامع آنان حداکثر تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۹ تعیین شده است، اجازه دارند با رعایت سایر مقررات به صورت مشروط در این نوبت آزمون جامع شرکت کنند .
به گزارش روابط عمومی، دکتر مرتضی محسنی اظهار داشت: تایید نهایی نمرات آزمون جامع این دانشجویان و تصویب پروپزال آنان و نیز ورود به مرحله پژوهشی در هر حالت، پس از ارائه گواهی موفقیت در آزمون زبان میسر است و تا آن زمان کماکان در مرحله نیمسال آزمون جامع با رعایت مقررات مربوط باقی خواهند ماند و باید در هر نیمسال برای آزمون جامع ثبت نام کنند.
وی تاریخ ثبت نمره آزمون جامع این دانشجویان را  زمان ارائه گواهی موفقیت در آزمون زبان خارجی دانست.


برای فرستادن دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخ به دیدگاه
دیدگاه های بیشتر
شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.
بالا
keyboard_arrow_up

فرستادن بازخورد

feedback
refresh تازه‌سازی تصویر
بازگشت

ما از انتقادات و پیشنهادات شما برای تکمیل مسائل فنی و بهبود خدمات با توجه به خط مشی رازداری و شرایط خدمات استفاده خواهیم کرد. نظرات شما به ما کمک می‌کند تا دید بهتری نسبت به محصول خود داشته باشیم ...

warning نام مرورگر شما و نسخه آن ذخیره می‌گردد.
feedback بازخورد